Audi nagrodzone podczas konferencji „Jutro jest dziś” organizowanej przez Kantar TNS

  • Audi uczestnikiem konferencji poświęconej zmianom na rynku motoryzacyjnym
  • Wyróżnienia dla czterech pierścieni: po raz drugi z rzędu za najlepsze wśród marek premium miejsce w Wielkim Teście Salonów 2017 oraz po raz pierwszy Złoty Klucz Jakości w kategorii marek premium, za najlepszą obsługę serwisową w ASO

Poznań/Warszawa, 20 września 2017 r. Dziś w Warszawie odbyła się konferencja organizowana przez ośrodek badawczy Kantar TNS pt. „Jutro jest dziś”. Poświęcona była zmianom zachodzącym na rynku motoryzacyjnym oraz perspektywom rysującym się przed markami motoryzacyjnymi i dealerami związanym z nową, dynamiczną sytuacją. Podczas konferencji wręczono też wyróżnienia za zwycięstwo w Wielkim Teście Salonów Auto Świata 2017 oraz za najlepszą obsługę klienta w Autoryzowanych Stacjach Obsługi.

audi_centrum_gdansk_20151002_1

Rzeczywistość współczesnego świata dla marek samochodowych, to świat sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, globalizacji, urbanizacji i ciągłego poszukiwania równowagi. Konferencja organizowana przez Kantar TNS starała się znaleźć odpowiedź na pytania, jak przemysł samochodowy powinien przystosować się do tych wyzwań. Dla Audi to wyjątkowo aktualna tematyka, ponieważ strategiczne dokumenty koncernu z Ingolstadt wskazują, że marka z czterema pierścieniami  w logo w najbliższych kilku latach przejdzie metamorfozę od firmy czysto motoryzacyjnej, do nowoczesnej marki cyfrowej, skupiającej się właśnie na poruszanych podczas spotkania zagadnieniach.

Konferencja była też okazją do wręczenia nagród „Kluczy Jakości” za najlepszą jakość serwisu w ASO oraz wyróżnienia laureatów tegorocznej edycji badania Wielki Test Salonów, realizowanego wspólnie z tygodnikiem Auto Świat. W Wielkim Teście Salonów Audi zajęło miejsce najlepsze wśród marek segmentu premium. Cztery pierścienie otrzymały też najwyższe wyróżnienie – Złoty Klucz Jakości w kategorii marek premium – za najlepszą obsługę serwisową w ASO.

„Obsługa klienta na poziomie premium, to dla Audi priorytet” – powiedział podczas odbioru nagród Leszek Kempiński, PR manager Audi. „To dla nas zaszczyt, że zarówno nasze działania sprzedażowe, jak i fachowość oraz sprawność naszych ASO zostały docenione w tak prestiżowym badaniu, jednym z najbardziej miarodajnych na polskim rynku motoryzacyjnym” – dodał Leszek Kempiński.

Klucze Jakości to nagrody za najlepszą obsługę klienta w ASO, przyznawane co roku na podstawie wyników badania TNS Garage Quality Check. To niezależny Audyt Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO realizowany przez zespół badań rynku motoryzacyjnego w Kantar TNS.