Najlepsze gry w polskim kasynie online z prostymi zasadami

Początkującym graczom nie jest łatwo zrozumieć mechanikę nowoczesnych automatów do gry. Deweloperzy komplikują rozgrywkę i wprowadzają nowe funkcje.

Dziś najlepsze kasyna online tworzą osobną wizytówkę slotów dla początkujących. Gracze mogą zacząć grać na pieniądze na automatach, gdzie nie ma skomplikowanych zasad, a wygrane pojawiają się często.

Dream 3 Team od MGA

Ten slot został wydany przez dewelopera w 2020 roku. Należy do kategorii „Muzyka”. Poziom zmienności tego automatu jest średni, a jego stopa zwrotu gotówki wynosi teoretycznie 95%.

Wielkość minimalnego zakładu na obrót w grze wynosi 0,20 monety. Maksymalnie gracz może postawić na obrót nie więcej niż 25 monet. Kwota maksymalnej wypłaty, którą gracz może wygrać za jeden obrót, wynosi 57 003 monet.

Pole gry maszyny ma 3 rzędy i 5 bębnów. Kombinacje nagród w grze można utworzyć, biorąc pod uwagę 20 stałych linii wypłat. Wymaga to 3, 4 lub 5 identycznych ikon. Kwota maksymalnej wygranej za utworzoną kombinację sięga 1875 monet.

Gra obsługuje funkcje bonusowe:

 • Ponowne przewijanie;
 • Gra bonusowa;
 • Seria darmowych obrotów;
 • Dziki symbol;
 • Symbol Scatter.

Kostka Rubika, Zegar, Joystick i Magnetola to najtańsze obrazy, za których kombinacje gracz może otrzymać nagrody pieniężne w wysokości od 3,75 do 150 monet. Mężczyźni na czerwonym, niebieskim i zielonym tle to drogie ikony, które przynoszą od 15 do 1875 kredytów w płatnych sekwencjach.

Bonusowe rundy zwojów są aktywowane, gdy 3 lub więcej symboli Scatter spadnie na dowolne komórki obszaru gry. Seria darmowych zwojów zapewnia 10 rund, które można przedłużyć.

2027 iss od Endorphina

Ten automat należy do kategorii „Kasyno” i „Fabuła”. Został wprowadzony przez dewelopera w 2021 roku. Wskaźnik teoretycznego zwrotu gotówki z zakładów w automacie wynosi 96,06%.

Zmienność automatu znajduje się na środkowej pozycji. Pole gry automatu obejmuje 5 bębnów umieszczonych w 3 rzędach. Płatne kombinacje w slocie można utworzyć za pomocą 9 stałych linii wypłat.

Wielkość maksymalnej nagrody, którą można uzyskać za jeden obrót automatu, wynosi 750 000 kredytów. Minimalny zakład na obrót w grze wynosi 0,01 monety, a maksymalny zakład to 150 monet.

Najtańsze i cztery najdroższe ikony mogą tworzyć kombinacje od 2 do 5 sztuk, a pozostałe ikony – tylko od 3 do 5 sztuk. Kwota maksymalnej wygranej liniowej sięga 270 000 monet.

Funkcjonalność automatu zapewnia funkcje bonusowe:

 • Symbol Wild;
 • Symbol scatter;
 • Podwojenie gry;
 • Seria darmowych obrotów.

9, 10, J, Q, K i A to najtańsze ikony w grze. Za utworzone za ich pomocą sekwencje nagród gracz otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości od 60 do 3 750 monet. Do ikon środkowego segmentu należą takie symbole jak: Sputnik, Karty i Kości. Przynoszą one od 450 do 12 000 kredytów w kombinacjach.

Satellite Ball, Roulette, Game Logo i Astronaut Helmet to ikony premium dla kombinacji, z którymi gracz ma możliwość uzyskania wypłaty w zakresie od 60 do 270 000 monet.

Po wygranych rundach gracz może spróbować zwiększyć swoją wygraną w Risk Game. Jego zadaniem jest dobranie karty wyższej niż karta krupiera. Hazardzista ma do wyboru cztery karty.

Battlemech Mars od Maverick

Ten automat należy do kategorii „Fantastyczne”. Został zaprezentowany publicznie w 2018 roku. Minimalny zakład na obrót w grze wynosi 25 monet, a maksymalny 5 000 monet.

Za jeden obrót gracz może wygrać do 5 000 000 kredytów. Poziom zmienności automatu jest średni, a jego teoretyczny wskaźnik wypłat wynosi 95,18%. Pole gry automatu ma 3 rzędy i 5 bębnów.

Płatne kombinacje w grze można utworzyć na podstawie 243 linii wypłat składających się z 3, 4 lub 5 identycznych obrazów. W automacie dostępne są także dodatkowe opcje:

 • Re-spiny;
 • Darmowe obroty;
 • Symbole ułożone w stos;
 • Rozszerzające się ikony;
 • Symbole specjalne Wild i Scatter.

Tanie ikony automatu to karty do gry od 10 do A, przynoszące do 150 kredytów w kombinacjach. Drogie symbole to tarcze, paliwo, amunicja i rakieta, które przynoszą od 15 do 500 kredytów w wygrywających sekwencjach.